Placówki naszej firmy
Polska, Czechy, Słowacja

Leczenie poza granicami kraju

Naszym pacjentom zapewniamy przede wszystkim bezpieczeństwo i gwarancję prawidłowo wykonanego zabiegu. W celu zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług, współpracujemy tylko z wysokiej klasy specjalistami i renomowanymi placówkami w kraju i zagranicą. Co najważniejsze, zapewniamy kompleksową obsługę od przygotowania do zabiegu, dokumentacji, aż do wyleczenia.

W DoctorsBase stawiamy na jakość leczenia, dlatego nasze placówki na terenie Polski, Czech oraz Słowacji posiadają najnowszy sprzęt i zespół lekarzy o najlepszych kompetencjach. Na terenie Polski znajdują się poradnie i szpitale wykonujące badania kwalifikacyjne, kontrolne oraz wybrane zabiegi. Natomiast w Czechach i na Słowacji przeprowadzone są zabiegi. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość całego procesu leczenia oraz dogodny dojazd każdemu z naszych pacjentów.

Wszystkie ośrodki, z którymi współpracujemy są czyste, przyjazne i wykończone na najwyższym zachodnioeuropejskim poziomie. Celem zapewniania komfortu naszym pacjentom, obsługa w placówkach zagranicznych posługuje się językiem polskim lub zapewniamy obecność tłumacza.

Dr n. med. Peter Žiak jest lekarzem okulistą przeprowadzającym zabiegi w naszej sieci placówek. Operuje zaćmę od 1993 r., jako pierwszy na Słowacji wszczepił soczewki toryczne i wieloogniskowe oraz użył lasera femtosekundowego w operacji usunięcia zaćmy. Specjalista chirurgii refrakcyjnej z użyciem lasera excimerowego. Wykładowca i kierownik Szpitala Uniwersyteckiego w Martin, Słowacja. Od 2017 r. konsultant krajowy ds. okulistyki na Słowacji.

Główna placówka operująca:

  • Szpital Okulistyczny UVEA MediKlinik w Martin, Słowacja

 

Pozostałe jednostki:
  • Szpital Okulistyczny w Ostrawie, Czechy
  • Poradnia Okulistyczna w Bochni, Polska
  • Poradnia Okulistyczna w Brzesku, Polska
  • Poradnia i Szpital Okulistyczny w Chorzowie, Polska
  • Poradnia Okulistyczna w Przemyślu, Polska
  • Poradnia i Szpital Okulistyczny w Siedlcach, Polska

 

Ortopedia:

  • Szpital i Poradnia Ortopedyczna ASTORE w Ostravie, Czechy

 

Aktualna lista placówek dostępna jest po kontakcie z konsultantem medycznym DoctorsBase.

 

Dr n. med. Peter Žiak - okulista, kierownik Szpitala, konsultant ds. Okulistyki na Słowacji

Dr n. med. Rastislav Vida - okulista i specjalista od chirurgii zaćmy i siatkówki